Zasady gry

Zbiór zasad panujących w grze i na forum. Obowiązkowa lektura dla każdego.

Moderatorzy: Moderator, Community Manager

Zasady gry

Postprzez pawel » Pt sie 07, 2009 1:49 pm

Zasady Gry StreetCrime.pl

1. To tylko gra!

Wszystko co wydarzy się w grze to fikcja! Ta gra to tylko rozrywka i nie ma zachęcać do przemocy! Możesz popełniać różne przestępstwa w wirtualnym świecie gry, ale NIE PRÓBUJ tego samego w świecie rzeczywistym! Twórcy gry nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za konsekwencje korzystanie z gry.

2. Rozgrywka w duchu fair play

Gracze, którzy będą próbowali manipulować zasadami oraz wykorzystywać luki w nich, zostaną usunięci z gry. Używanie wulgaryzmów, obrażanie innych, przejawy nietolerancji, pornografia, korzystanie z błędów gry oraz inne oszustwa umożliwiające uzyskania przewagi nad innymi graczami, będą automatycznie prowadzić do usunięcia z gry StreetCrime.pl. Tej zasadzie podlegają wszystkie formy komunikacji w grze i na forum (prywatne wiadomości, chat, avatary, nazwy użytkowników, opisy klanów, graczy, budynków, itd.)

3. Odpowiedzialność twórców

StreetCrime.pl jest bezpłatną grą przeglądarkową, więc twórcy oraz załoga gry nie ponoszą odpowiedzialności za poprawne działanie wszystkich jej funkcji i usług. Twórcy oraz załoga dokładają jednak wszelkich starań, aby problemy w grze nie występowały. Jeżeli jednak, ze względu na awarię systemu i/lub sprzętu i/lub problemów z oprogramowaniem, gracz zostanie poszkodowany, to StreetCrime.pl nie ponosi za to odpowiedzialności i gracz nie może żądać przywrócenia konta do poprzedniego stanu.

4. Płatne konta/opcje

Każdy grasz może po zakupieniu Kredytów wykupić konto VIP lub inne płatne dodatki. Zakup kredytów nie daje jednak takiemu użytkownikowi żadnych dodatkowych praw i jest on traktowymi jak pozostali gracze.

5. Zabronione działania

Zabronione jest korzystanie z botów oraz innych programów umożliwiających zautomatyzowanie konta i samej gry. Łamanie tego zakazu karane jest kasacja konta w grze.

6. Ograniczenie liczby kont w grze

Jeden gracz może mieć tylko JEDNO konto w grze. Osoby z więcej niż jednym kontem będą usuwane z gry bez wcześniejszego powiadomienia, jeśli będzie wystarczająco dużo dowodów ich winy.

7. Zasiadanie

Z zasiadaniem mamy do czynienia, gdy na konto gracza wchodzi inna osoba, z tego samego IP lub z innego IP, która posiada konto lub nie posiada konta w grze, bez względu na powód tego wejścia. KAŻDA nazwa użytkownika i KAŻDE IP jest zapisywane (co nie jest łamaniem prawa). Jeśli doszło do zasiadanie bez handlu pomiędzy kontami, to gracz/-e będą zablokowani na 7 dni. Zasiadanie z handlem pomiędzy kontami skutkuje blokadą kont/-a na 14 dni. Ponowne złapanie na zasiadaniu spowoduje kasację kont/-a.

8. Gra dwóch osób na jednym komputerze

Z tego samego komputera mogą grać w StreetCrime MAKSYMALNIE DWIE OSOBY!
Zasady współdzielenia komputera:

I. Nie więcej niż dwóch braci/siostry itp.;

II. Współdzielenie komputera należy natychmiast zgłosić załodze gry poprzez Kontakt;

III. Jeśli brat/siostra aktualnie gra, to w tym samym czasie nie mogą być zalogowane inne osoby z tego samego komputera;

IV. Bracia/siostry nie mogą być w tym samym gangu. Zakazany jest wszelki kontakt pomiędzy kontami w grze. Nie może dojść do żadnych transakcji na czarnym rynku, przesłanie pieniędzy czy kredytów;

V. Kiedy pierwszy brat/siostra wyloguje się z gry, to druga osoba może zalogować się DOPIERO po upływie co najmniej JEDNEJ godziny. Dla przykładu: ty wychodzi z gry o 12:00, to twój brat/siostra może zalogować się na swoje konto dopiero o 13:01.

Jeżeli któraś z tych zasad zostanie złamana, to konta zostaną zablokowane na 7 dni. W przypadku ponownego złamania zasad, konta zostaną usunięte z gry.

9. Sprzedaż kont

Zabroniona jest sprzedaż/kupno kont.

10. Oddawanie kont

Gracz może za darmo oddać konto innej osobie/graczowi. W przypadku gdy konto przejmuje osoba posiadająca już konto w grze, to musi ona najpierw napisać ze starego konta prośbę do załogi gry (poprzez Kontakt), o zablokowanie konta. Dopiero wtedy może logować się na nowe konto. Przejmujący konto musi jednak pamiętać, że załoga gry nie zmienia adresu e-mail przypisanego do konta.

11. Sprzedaż kredytów i innych rzeczy z gry

Zakazana jest sprzedaż kredytów/gotówki/dodatków/sprzętu i innych rzeczy z gry innemu graczowi za pieniądze w świecie realnym (np.: poprzez strony z aukcjami czy ogłoszenia w samej grze). Złamanie tej zasady skutkować będzie blokadą konta na 7 dni. W przypadku ponownego złamania tej zasady, konto zostanie usunięte z gry.

12. Odwołanie od blokady konta

Odwołanie od blokady konta należy kierować na Kontakt lub adres e-mail podany w powodzie blokady (nie zawsze musi on być podany). W samym odwołaniu należy podać wszystkie informacje, które mogą wpłynąć na zmianę kary czy odblokowanie. Decyzja Administracji podczas odwołania jest ostateczna.

13. Aktualizacja gry oraz samych zasad gry

StreetCrime.pl zachowuje sobie prawo do aktualizacji gry oraz tych zasad gry bez wcześniejszego informowania.


*Usunięcia konta jest równoznaczne z blokadą jego na 10 lat.
pawel
Żołnierzyk
Żołnierzyk
 
Posty: 48
Dołączył(a): Pt lip 31, 2009 2:02 pm
Lokalizacja: 1
Has thanked: 0 time
Have thanks: 1 time

Zasady gry

Postprzez pawel » N gru 06, 2009 4:17 pm

Wraz ze startem sezonu III zmodyfikowano delikatnie punkt II zasad gry. Ogólnie rzecz biorąc każda forma obrażania, wulgaryzmów czy innych przejawy braku kultury będą karane w grze. Nie ma znaczenia, czy to jakiś skrót oraz gdzie dojdzie do złamania zasad (prywatna wiadomość, avatar, opis gracza itd.)
pawel
Żołnierzyk
Żołnierzyk
 
Posty: 48
Dołączył(a): Pt lip 31, 2009 2:02 pm
Lokalizacja: 1
Has thanked: 0 time
Have thanks: 1 time

Zasady gry

Postprzez pawel » Pt lis 12, 2010 11:29 pm

Od 22:00 12.XI. obowiązują zmienione zasady gry.

Dodano kilka punktów i przebudowano je. Prosimy zapoznać się z nimi.
pawel
Żołnierzyk
Żołnierzyk
 
Posty: 48
Dołączył(a): Pt lip 31, 2009 2:02 pm
Lokalizacja: 1
Has thanked: 0 time
Have thanks: 1 timePowrót do Dogmaty i prawidła

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron