ban

Odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania graczy - redagowane przez moderatorów, na podstawie pytań graczy.

Moderatorzy: Moderator, Community Manager

ban

Postprzez mateuszBB » Pn lut 25, 2013 11:18 pm

witam wszystkich . dostalem bana za multikonto a bylo to tak kolega przyszedl pokazal mi gre odrazu mi sie spodobala i odrazu sie zarestrowalem i gralem tylko 2 dni poniewaz dostalem bana prosze o zdjecie bana GAŁGAN w grze STREETCRIME to moj nick dziekuje czekam na odpowiedz dodam ze kolega korzystal na moim kompie z swojego konta 2 razy tylko a ja ciagle dlatego takie samo IP mozna do mnie przyjechac i sprawdzic wrazie czego prosze o pomoc admina tej gry nieslusznie zbanowany zostalem takie moje zdanie w skruconej wersji to wyglada tak kolega gral na swoim koncie u mnie . ja sie zarestrowalem , minely 2 dni i bana dostalem prosze o rosadne wyjasnienie sprawy

STREETCRIME gra nick GAŁGAN
mateuszBB
Żołnierzyk
Żołnierzyk

Has thanked: 0 time
Have thanks: 3 times

Re: ban

Postprzez mardab2 » Wt lut 26, 2013 7:45 am

DO jednego IP czy też komputera może być przypisane tylko jedno konto w grze. proponuję przed rozpoczęciem gry przeczytaj najpierw jej zasady.
mardab2
Administrator
Administrator
Consigliere
Consigliere

Have thanks: 41 times
National Flag:
Poland

Postprzez mateuszBB » Wt lut 26, 2013 3:16 pm

dziekuje za odpowiedz i mam pytanie ban zostanie zdjety?? prosilbym zeby zniknol a to sie juz niepowturzy
mateuszBB
Żołnierzyk
Żołnierzyk

Postprzez mardab2 » Wt lut 26, 2013 3:35 pm

Nie zostanie. Proszę założyć nowe konto i grac zgodnie z zasadami gry.
mardab2
Administrator
Administrator
Consigliere
Consigliere

National Flag:
Poland

Postprzez mateuszBB » Wt lut 26, 2013 10:46 pm

ban powinien byc zdjety poniewaz konto bylo zarestrowane na tym komputerze i bylo na tym komputerze grane na koncie na 1 komputerze na 1 ID jak to napisales DO jednego IP czy też komputera może być przypisane tylko jedno konto w grze tak tez bylo wiec bana nieslusznie dostalem czekam na odpowiedz
mateuszBB
Żołnierzyk
Żołnierzyk

Postprzez kyrtap96 » Wt lut 26, 2013 11:21 pm

Ban za multikonto jest przyznany niesłusznie. W zasadach jest jasno napisane jedno konto przypisuje się jednemu adresowi IP. Konto GALGAN zostało założone prawidłowo ponieważ GALGAN miał prawo się zarejestrować ze swojego IP dlatego że drugie konto zostało założone z innego adresu IP jak i z innego komputera. A prawdopodobnie zostały sprawdzone adresy IP kont i został przyznany ban za multikonta, a o ile się nie mylę to na konto można wchodzić z wielu adresów IP. Przecież w np szkołach też jest to samo IP na wielu komputerach i uczniowie zakładają konta by grać. Jednak tu również nie można mowic o multikoncie ponieważ rejestracja jest z innych komputerów. Podsumowując, konto GALGAN zostało zbanowane niesłusznie ponieważ z tego adresu IP było wchodzone tylko na 2 konta z czego jedno było z niego rejestrowe i używane tylko przez niego.
kyrtap96
Żołnierzyk
Żołnierzyk

Have thanks: 1 time

Postprzez mardab2 » Śr lut 27, 2013 7:24 pm

Nigdzie nie ma mowy, że chodzi tylko o rejestracje. W momencie kiedy na jednym IP czy też komputerze pojawiają sie dwa i więcej kont z gry te są blokowane.
mardab2
Administrator
Administrator
Consigliere
Consigliere

National Flag:
Poland

Postprzez Barman84 » Cz maja 09, 2013 8:02 pm

a co odnośnie banowania z przypiskiem "używa bota"? proszę o wyjaśnienie tego, bo zostałem zbanowany już trzykrotnie w przeciągu jednej doby. proszę o uzasadnienie tego bana, jeśli ktoś jest na tyle kompetentny
Barman84
Żołnierzyk
Żołnierzyk

Have thanks: 8 times

Powrót do C.E.O. - całkiem enigmatyczne odpowiedzi