Ban za Multikonto

Odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania graczy - redagowane przez moderatorów, na podstawie pytań graczy.

Moderatorzy: Moderator, Community Manager

Ban za Multikonto

Postprzez Losiu94 » So lis 23, 2013 2:03 pm

Witam, gram w tą grę od jakiegoś czasu dziś chcę się zalogować a tu multikonto i ban na 10 lat. No więc wyjasnie to. Korzystam z internetu radiowego jak 90% w mojej miejscowości (mała wioska) i mam zamontowany router, więc analogicznie każde urządzenie przenośne (laptop,tablet,smartfon) ma inne IP na wejściu do routera ale przekierowuje to na jedno IP wejściowe do serwera, skąd wychodzi Jedno IP:94.40.119.181. Wczoraj z tego samego IP korzystał mój brat, ja (z tego samego komputera) i kolega korzystał z gry na smartfonie (lolek9952,Losiu94,piotrek2343) Nie zdążyłem nawet zgłosić tego do administracji, bo już dostałem bana, wcześniej grałem sam więc potrzeby nie było. Więc zwracam się z prośbą o odblokowanie konta, bo to tylko nie porozumienie, a multikonto mi nie potrzebne bo mam swoje Losiu94. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Losiu94
Żołnierzyk
Żołnierzyk

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Ban za Multikonto

Postprzez niewiem » N lis 24, 2013 2:58 am

I tak nikt Ci nie odpisze, ja już 12 dni czekam na odpowiedź i wątpię, że się doczekam. Nie mniej jednak pozdrawiam. ;)
niewiem
Żołnierzyk
Żołnierzyk

Have thanks: 0 time

Re: Ban za Multikonto

Postprzez Losiu94 » Pn lis 25, 2013 12:28 am

Po prostu tym zachowaniem tracą frekwencje w grze ;/ Pozdrawiam
Losiu94
Żołnierzyk
Żołnierzyk