Zostałem gliną i co dalej?.... czyli jak aresztować innych gangsterów

Odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania graczy - redagowane przez moderatorów, na podstawie pytań graczy.

Moderatorzy: Moderator, Community Manager

Zostałem gliną i co dalej?.... czyli jak aresztować innych gangsterów

Postprzez ErgoProxy » Cz lip 22, 2010 1:01 am

Zostałem gliną i co dalej …” - pytanie które często pada, od osób które wstępują w szeregi „niebieskich” detektywów SC i krążą po ulicach, nie wiedząc jak aresztować innych graczy.

Krótkie objaśnienie co i jak ;) :

Metody wyszukiwania gangstera z wysokim ryzykiem lub niezapłaconymi podatkami gracze mają różne - najprościej jest kliknąć na ranking gangsterów online (bo tylko tych online możemy aresztować) i szukać po kolei.
Jeśli już znajdziemy gangstera, który ma wysokie ryzyko lub za wysokie niezapłacone podatki, wówczas na górnym pasku (nad ulicą) pojawia się napis „Areszt” lub „Poborca podatkowy” – i klikamy na jedna wybraną opcje.
Szczegóły na obrazkach:

"zwykłe" przestępstwa:

Obrazek

i opcja podatkowa:

Obrazek

Jeśli już mamy delikwenta w swoich rekach pojawiają się nowe opcje : czy aresztując chcemy wziąć łapówkę czy nie:

Obrazek

Przy aresztowaniu bez łapówki ryzyko nam nie wzrasta, ale zarabiamy marne grosze natomiast, jeśli zdecydujesz się na łapówkę kasy otrzymasz więcej, ale ryzyko wzrasta do ok. 50 – jeśli chcesz robić karierę skorumpowanego gliny musisz się pilnować, żeby ryzyko Twoje nie wzrosło ponad dopuszczalny limit, bo możesz sam trafić za kraty – a to już jest wtedy koniec kariery detektywa.

Proste? To teraz na ulice i dbać o porządek :thumbsup:
Obrazek
ErgoProxy
Administrator
Administrator
Consigliere
Consigliere

Has thanked: 0 time
Have thanks: 44 times
National Flag:
Ireland

Powrót do C.E.O. - całkiem enigmatyczne odpowiedzi